Центральний пилосос

28.11.2013

Центральний вбудований пилосос — відмінне рішення по прибиранню житлового будинку, розраховане на весь термін його експлуатації. Потрібно зробити свій вибір на користь центрального пилососа один єдиний раз і користуватись зручностями технології протягом 20-30 років.

Забудьте про ритуал прибирання, пов'язаний з традиційним колишнім «мобільним супутником», побутовим пилососом, якого доводилося підтягувати до себе за «хобот», оббиваючи кути дорогих меблів і залишаючи сліди на стінах і паркеті. Далеко не кожен новий будинок витримає присутність миючого пилососа, що залишає за собою сліди прибирання у вигляді цвілі під ковроліном або грибка під дорогоим килимом. І, варто відзначити, новому паркету або ламінату буде протипоказаний вологий спосіб прибирання. Та і вага в таких універсалів зовсім не маленька, точно не обійдеться без збитку навколишньому оточенню. Виходячи з досвіду спілкування з клієнтами, можемо сміливо завірити,що побутовий пилосос на кожному поверсі нового котеджу - це не вихід. Уявіть собі, якщо в середньому, живучи в 100 кв.м, ми міняємо звичайний пилосос, як мінімум, один раз в три роки - наскільки часто нам доведеться міняти його вкотеджі площею 400-500 кв.м? Одним словом - не життя, а суцільна турбота про експлуатацію свого будинку. ПОВАЖНО! Для чого були придумані ЦЕНТРАЛЬНІ КОМУНІКАЦІЇ? Пригадайте, коли Ви останній раз думали про воду, правильно - ніколи. Все тому, що Ваш будинок підключений до центрального водопроводу і Вам не доводиться кожен ранок вирушати з відрами до колодязя. А центральне опалення? Адже зручно, правда? Не доводиться підтримувати вогонь в печі, а вентиляція... Список центральних комунікацій можна продовжувати до бескінечності. Центральний пилосос стане для Вас такою ж, звичайною, ЦЕНТРАЛЬНОЮ комунікацією Вашого нового будинку, системою його експлуатації і не тільки. Мікроклімат. Цей чинник «добробуту» залежить від безлічі причин, одна з яких - чистота повітря в будинку або, іншими словами, екологія. Багато в чому погодимося з твердженням, що сучасні системи вентиляції і «підготовки» повітря справляються з цим завданням. Але, відмітьте, пилюки на килимах і на піаніно від цього менше не стає. Ось тут те і настає черга центрального вбудованого пилососа, який, на відміну від звичайних побутових пилососів, дійсно ефективно видаляє видиму і, що саме головне, невидимий пил з Вашого будинку. Вся справа в принципі його роботи - повітрообміну приміщення-вулиця. Таким чином, вбудований пилосос не здатний залишити у Вашому будинку навіть найдрібніший і небезпечніший для Вашого здоров'я пил. Лише неподумайте, що центральний пилосос викидатиме шлейф пилу під час прибирання - цього ніколи не станеться. Сучасні центральні системи пилевидалення здійснюють таку ж якість фільтрації, як і звичайний пилосос, просто вони видувають запах (мілко дисперсійний пил) не назад в приміщення, а викидають його на вулицю. Виходить, що Ви видаляєте весь пил з будинку назавжди, а не стимулюєте його циркуляцію.

Другий важливий показник хорошого мікроклімату у Вашому будинку - рівень шуму. Шумом ми оточені цілий день - на роботі, на вулиці все це нам звично. Але, як не дивно, ми прагнемо максимально ізолювати себе від багаточисельних механічних шумів знаходячись у себе удома. Все просто - ми хочемо відпочити і наш новий будинок асоціюється з тишею і затишком, а не з «гудінням» побутових приладів під дверима спальні або кабінету. Система центрального пилевидалення ізолює Вас від шуму раз і назавжди і це не просто обіцянка, це ще як мінімум плюс три години тиші в тиждень! Тиша - це Ваше розуміння вільного проведення часу у власному будинку і свобода у виборі часу прибирання. Зверніть увагу, що крапельку свободи Вам дарує практично кожна нова технологія і це правильно, тому що час - це найдорожче з того, що ми маємо в своєму розпорядженні.

Чому у Вашому новому будинку необхідний центральний пилосос. Тому що, купуючи центральний пилосос одного дня, Ви ніколи не пошкодуєте про це рішення. І ще... ми поки що не зустрічали клієнтів, які б залишилися незадоволені установкою вбудованого пилососа.

Кожен клієнт, який користуватиметься ним раз на тиждень або навіть той, хто перекладе експлуатацію свого будинку на плечі прислуги, знайде для себе переваги від установки центрального пилососа. Багато інсталяторів центральних пилососів розповідають, як під час здачі системи в експлуатацію, сам клієнт перевіряє її лише на останньому поверсі свого будинку (найвіддаленішу від силового блоку крапку). Зазвичай після того, як рука клієнта насилу відлипає від всмоктуючого отвору (розетки) він з повною упевненістю скаже Вам, що колись зробив дуже правильний вибір. Чому? Та просто потужність центральних вбудованих пилососів у декілька разів перевищує потужність всмоктування звичайних побутових пилососів, а це означає, що прибирання буде проведено не лише значно швидше, але і якісніше. Тому встановлюючи центральний пилосос в своєму будинку, у Вас завжди буде дуже чисто і тихо. З часом це стане нормою і Ви перестанете це помічати, а заради цього ми і працюємо.

Варіанти монтажу центрального пилесоса

Центральний пилосос

Інші новини