• Вентиляцiя i кондицiонування

Вентиляція і кондиціювання

Вентиляція і кондиціювання будівель являють собою важливу і невід'ємну частину забезпечення комфортної життєдіяльності людини. За допомогою кліматичних систем створюються і підтримуються оптимальні умови повітряного середовища в громадських і житлових будинках, виробничих та адміністративних приміщеннях. Без грамотно спроектованих систем кондиціонування громадських будівель і споруд виробничого призначення, систем вентиляції в житлових будинках неможлива їх повноцінна експлуатація.

Повітря є тим середовищем, без якого неможливе життя людини, тварин і рослин. Від складу повітря залежить самопочуття, здоров'я та працездатність осіб. Нормальне атмосферне повітря є механічною сумішшю декількох газів. Крім того, в повітрі завжди міститься та або інша кількість водяної пари. Окрім водяної пари, в повітрі можуть знаходитися сторонні домішки,такі як пил, шкідливі гази, пари, що виділяються під час виробничого процесу, а також, мікроорганізми. Всі ці фактори впливають на самопочуття людини.

Необхідними умовами для збереження здоров'я і працездатності людини, що створюють комфортне життя і сприяють підвищенню продуктивності праці, є чисте повітря, відповідна вологість, температура і швидкість руху його в приміщенні. Для дихання людини також потрібне чисте повітря, оскільки пил, що знаходиться в повітрі, осідаючи на слизистій оболонці носа, гортані і легенях, заважає нормальному диханню, викликає роздратування і захворювання слизистої оболонки і заносить в організм шкідливі мікроби, що містяться в ній.

Компанія «Євротерм-Тернопіль» пропонує повний спектр сучасного обладнання систем вентиляції та кондиціонування будівель. Ми надаємо комплексні послуги зі створення оптимальної кліматичної системи, виходячи з вимог замовника.

Кондиціонери

Одним із фактором, який впливає на роботу працівника або на зручність перебування у приміщення являється кліматичні умови у приміщені. Для ефективної роботи, температура приміщення повинна бути рівною 23°С, але літом температура повітря піднімається подекуди вище 35°С, тому виникає потреба у підтримці необхідної температури і якості повітря. Для забезпечення комфортної температури використовують системи кондиціювання.

Кондиціювання - це комплекс заходів, спрямованих на створення і автоматичну підтримку заданих параметрів повітря в приміщеннях (кліматичних умов), що здійснюються за допомогою комплексу технічних засобів. До таких параметрів відносять температуру, вологість і інтенсивність руху повітря.

За основним призначенням кондиціювання повітря можна розділити на комфортне і технологічне. Завдання комфортного кондиціювання - це підтримка в приміщеннях кліматичних параметрів, що відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, тобто створення комфортних умов для життєдіяльності людини. Технологічне кондиціювання створюється в приміщеннях призначених для функціонування обладнання або ведення технологічного процесу. Технологічне кондиціювання повинно забезпечувати виконання санітарно-гігієнічних вимог, створюючи сприятливі умови для людей, що працюють в приміщеннях, де воно здійснюється.

Для створення систем кондиціювання використовують кондиціонери спліт-системи або моноблочні кондиціонери. Ці системи окрім створення прохолодного повітря можуть допомогти і при обігріві повітря.

У спекотні дні, які приносять дискомфорт і незручності як в офісі так і у квартирах, компанія Євротерм-Тернопіль допоможе Вам створити затишні умови як для роботи так і для відпочинку. Наші спеціалісти підберуть серед великої кількості систем кондиціювання саме ту систему, яка Вам необхідна, окрім цього працівники компанії Євротерм-Тернопіль проведуть розрахунок і якісний монтаж системи кондиціювання.

Повітряні завіси

Повітряні завіси застосовуються в опалювальних приміщеннях для запобігання попадання холодного повітря ззовні через відкриті двері, вікна та інші отвори. Принцип дії теплових завіс досить простий. За допомогою спеціального відцентрового вентилятора виробляється високошвидкісний потік повітря, який перешкоджає повітрообміну між захищеним приміщенням та навколишнім середовищем, тим самим запобігаючи значній втраті тепла. Завіси застосовуються в магазинах, кафетеріях, складах та інших приміщеннях з великою кількістю відвідувачів.

Найчастіше теплові завіси встановлюють всередині приміщення над дверним проходом, але бувають і інші варіанти. Залежно від способу установки розрізняють горизонтальні і вертикальні завіси. За джерелами тепла вони класифікуються на електричні і водяні повітряні завіси. Якщо з електричними все зрозуміло, то водяні навпаки, отримують тепло через систему центрального опалення. Водяні теплові завіси складні в установці, але виграють у електричних завдяки високій потужності і мінімальним витратам.

Компанія «Євротерм–Тернопіль» має великий вибір повітряних завіс, а також здійснює широкий спектр послуг по проектуванню, монтажу та сервісному обслуговуванню повітряних завіс.

Припливновитяжні установки

Припливно-витяжна установка - це компактний рекуперативний пристрій, який призначений для подачі, очищення і виведення відпрацьованого повітря в приміщеннях невеликого об'єму. Нагрівання і зволоження повітря здійснюється без додаткових витрат електроенергії, за рахунок пластинчастого рекуператора мембранного типу, який витягаючи тепло і вологу з утилізованого повітря, передає їх повітрю що поступає з вулиці.

Компанія «Євротерм–Тернопіль» здійснює монтаж установки безпосередньо в обслуговуваному приміщенні з підвісною стелею.

Стандартно, установка комплектується припливним і витяжним вентиляторами, припливним і витяжним фільтрами, пластинчастим рекуператором і системою автоматичного управління, з пультом дистанційного керування. Інноваційний тип рекуператора дозволяє підігрівати і зволожувати припливне повітря, при цьому спеціальна мембрана рекуператора переносить з витяжного повітря тільки молекули води, залишаючи в ньому всі забруднення.