• Водопостачання та очистка води

Водопостачання і очистка води

Компанія «Євротерм-Тернопіль»пропонує Вам повний комплекс послуг з установки систем водопостачання у вашому приватному будинку чи будь-якому іншому об’єкті.

Роботи з влаштування системи водопостачання можна розділити на кілька етапів:

  • Визначення джерела водопостачання. Джерелом водопостачання будинку може бути свердловина, колодязь, а також мережі центрального водопостачання.
  • Прокладка зовнішнього трубопроводу.
  • Монтаж системи водоочищення та водопідготовки.
  • Монтажні роботи з розведення труб водопостачання і підключення сантехнічних приладів.

Ми гарантуємо нашим замовникам якісне виконання всіх видів робіт з монтажу системи водопостачання. Наші фахівці мають високу кваліфікацію, оснащені необхідним сучасним обладнанням, володіють достатнім досвідом роботи в цій сфері і здатні впоратися з будь-яким поставленим завданням.З нами Ви отримаєте якісну очищену воду для Ваших потреб.

Cистеми очистки води

Світовий запас прісної води становить всього лиш 3 % , і лише 0,003% не потребують очистки перед споживанням, хоча з кожним роком, забруднення навколишнього середовища зростає, і об’єм чистої води зменшується. Вода, що використовується у містах не завжди відповідає санітарним вимогам, а інколи навіть відповідаючи не задовольняє нас своїм запахом або смаковими якостями. Через виникнення проблеми із неякісною і брудною водою постає питання із її очищенням для забезпечення споживчих потреб як у містах так і у селах. Компанія Євротерм-Тернопіль неодноразово вирішувала поставлені питання із очищенням води за рахунок використання різноманітних фільтрів і якісних систем очищення, котрі застосовують різноманітні методи очищення води.

Основними методами очистки вважають: хімічний, фізичний, біологічний, фізико-хімічний метод очистки. Для очищення води в побутових умовах використовують системи очистки води, які складаються із різноманітних фільтрів. Більшість фільтрів не можуть використовувати певні методи очистки через відповідні вимоги до конструкцій. Зазвичай використовують фільтри механічної, комплексної, електромагнітної очистки і зворотного осмосу. Серед безліч різноманітних фільтрів і систем очистки, працівники компанії Євротерм-Тернопіль не лише підберуть, але і якісно встановлять фільтр відповідно до Ваших потреб до якості води.