Компанія Євротерм пропонує засоби для очистки димоходів.

18.12.2015

При горінні дров виділяється газ, утворюється дим. Білий дим формується на основі водяної пари, яка виділяється з деревини, а чорний утворюють мілкодисперсне вугілля (сажа) та пари важкозаймистого креозоту. Цей наліт на внутрішній поверхні труби, що утворюється з креозоту та інших продуктів горіння, — специфічне і сильне забруднення. Він ускладнює проходження диму, зменшує кількість тепла, що виділяється, може стати причиною порушення функціонування опалювального приладу. Велике скупчення цього легковозаймистого нальотуможе стати причиною пожежі в димоході. Найменша шкоду, яку може принести пожежа в трубі, — вихід з ладу димоходу або опалювального приладу, найбільший — пожежа в будинку, де знаходиться димохід.

Щітка для чищення димоходу — один з найважливіших інструментів по догляду  у великому арсеналі механічних і хімічних засобів боротьби з кіптявою, що утворюється в процесі горіння, які ви своєчасно повинні використовувати.
Тільки так ви забезпечите безпечне функціонування приладу, довговічність і максимальну ефективність роботи та опалення.
Дуже важливо підібрати для вашого димоходу відповідну йому щітку. Щітка, яка не відповідає конструкції, діаметру або довжині вашої труби, не принесе очікуваної користі. Користуватися нею буде важко, а очищення  не буде повноцінним.

У той же час за допомогою якісної, відповідної димоходу щітки неприємна на перший погляд боротьба з ненависним нальотом здасться вам не тільки цілком прийнятною, але і не такий вже важкою.

Часи, коли для механічного чищення труби доводилося вдаватися до допомоги професійного сажотруса з його багаторічним досвідом і горою хитромудрих пристроїв, вже в минулому. Тепер димар свого будинку ви можете очистити самі, навіть не пройшовши початковий курс навчання, необхідного сажотрусові. Більше того, зробити це ви можете легко, не витративши багато часу і, навіть, не збираючись на дах будинку!

Компанія Євротерм пропонує засоби для очистки димоходів.

Інші новини