• Побутовi  вентилятори та їх загальний опис

Побутовi вентилятори

У розділі побутова вентиляція компанія «Євротерм–Тернопіль» пропонує Вашій увазі широкий вибір побутових вентиляторів. Тут ви можете знайти вентилятори для санвузлів, ванних кімнат, кухонь, гардеробних, коридорів та технічних приміщень. Вентилятори можуть бути настінного і стельового виконання, накладні і вбудовані, з пружними зворотними клапанами або автоматичним, у вигляді жалюзійної решітки.

Залежно від місця застосування та виду вентиляторів їх можна класифікувати так: Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму і енергоспоживанням працюють за принципом осьового напрямку потоку повітря. Вони використовуються при необхідності великої кількості повітря при мінімальному аеродинамічному опорі. Цю систему ще називають енергозберігаючої вентиляцією, так як вона має компактні розміри, низьку вартість і високий коефіцієнт корисної дії.

Центробіжні вентилятори - це пристрої, які беруть повітря з вулиці паралельно осі. У приміщення повітря спрямоване радіально. Така вентиляція запобігає застою повітря.

Осьові стельові вентилятори застосовуються з метою створення прохолоди та повітрообміну в приміщенні. Встановлюються на стелі. Вважаються енергозберігаючими і дуже швидко окупають витрачені кошти.

  • Побутові вентилятори
  • Побутові вентилятори
  • Побутові вентилятори