• Мультиспліт системи   та їх загальний опис

Cпліт-системи

Спліт-система це кондиціонери, що складаються щонайменше із двох блоків - зовнішнього і внутрішнього, з'єднаних між собою мідним трубопроводом. В зовнішньому блоці знаходяться компресор, конденсатор і вентилятор. Зовнішній блок може бути встановлений на стіні будинку, на даху, горищі чи на балконі. Внутрішній блок встановлюється безпосередньо в приміщенні і призначений для охолодження чи нагрівання повітря, його фільтрації, видалення зайвої вологи та створення необхідної циркуляції повітря в приміщенні.

Завдяки такій розбивці внутрішній блок можна розмістити в будь-якому зручному місці приміщення.

Працівники компанії Євротерм-Тернопіль створять максимально комфортні умови у вашому будинку чи квартирі із використанням кондиціонерів спліт-системи. Спеціалісти нашої компанії допоможуть Вам у розрахунку потужності кондиціонера відповідно до приміщення, а також здійснить якісний монтаж усіх складових. Компанія Євротерм-Тернопіль пропонує лише якісні і популярні кондиціонери, які будуть дарувати вам комфортний клімат довгі роки.

Мульти спліт-системи

Мульти спліт-системи - це кондиціонери, в яких на один зовнішній блок припадає два чи більше внутрішніх блоки, що можуть бути розташовані у різних ізольованих кімнатах. Це знижує затрати на встановлення та експлуатацію, а також потребує менше простору для зовнішнього блоку.

Основна перевага мульти спліт-систем це наявність одного зовнішнього блоку забезпечуючи зменшення великої кількість зовнішніх блоків кондиціонерів, що висять на стіні і псують фасад будівлі.

Якщо говорити про приватний будинок за містом, ситуація аналогічна - зовнішні блоки кондиціонера, що висять під вікнами котеджу ніяк не можна врахувати за елемент архітектури, тому зовнішній блок можна розмістити на рівні землі на спеціально виконаному для цього бетонному майданчику.

Останніми роками найбільшої популярності набувають мульти спліт-системи, в яких до зовнішнього блоку можна під'єднати внутрішні блоки різних типів: настінні, стельові, касетні і канальні. Максимальна кількість внутрішніх блоків які можна з’єднати до зовнішнього блока – різна, відповідно до виробника.

  • Мультиспліт системи
  • Мультиспліт системи
  • Мультиспліт системи