• Колоннi кондицiонери  та їх загальний опис

Колоннi кондицiонери

Колонні кондиціонери найчастіше називають шафові або підлоговими. Таку назву вони отримали завдяки формі внутрішнього блоку, який нагадує колону. Кондиціонери колонного типу встановлюють в приміщеннях з великою площею, а саме: у великих магазинах, театрах, великих ресторанах, в просторих холах готелів, конференц-залах і подібних великих приміщеннях.

Даний тип кондиціонерів досить поширений, завдяки різноманітності моделей і типів, а також впровадження в конструкцію останніх технологій. Колонні кондиціонери володіють крім функції охолодження і нагрівання дуже важливими і корисними функціями, такими як осушення і вентиляція повітря в приміщенні. Керувати колонними кондиціонерами можна як автоматично, так і в ручну.

Колонні кондиціонери легкі в монтажі, їх не потрібно кріпити до підлоги або стін, вони просто ставляться на підлогу в зручному для Вас місці, і хоча кондиціонер займає деякий простір, він ідеально вписується в будь-який інтер'єр і стає його прикрасою.

Потік повітря в колонних кондиціонерах направлений вгору (до стелі), завдяки чому в приміщенні за короткий проміжок часу створюється необхідна температура. Практично всі колонні кондиціонери мають досить високу потужність, за рахунок цього і відбувається швидке поширення охолоджуючого потоку, дальність руху якого досягає 15 м.

Необхідно також завжди пам'ятати, що колонний кондиціонер навколо себе створює потужний потік холодного повітря, і тим самим становить загрозу для здоров'я людей, які знаходяться поблизу нього. Так що пам'ятайте, розміщувати кондиціонер колонного типу необхідно тільки в приміщеннях, які мають велику площу.

  • Колонні кондиціонери
  • Колонні кондиціонери
  • Колонні кондиціонери