• Канальнi кондицiонери  та їх загальний опис

Канальнi кондицiонери

Канальні кондиціонери повністю вбудовуються у вільний простір підвісних стель або колон і є непомітними. Повітря рівномірно розподіляється в усі зони приміщення прихованими повітропроводами, а також можна подавати його й у суміжні приміщення. Маючи усі переваги потужних централізованих систем, канальні кондиціонери співмірні по вартості із звичайними спліт-системами.

Останнім часом кондиціювання канального типу встановлюють і в квартирах за рахунок їхнього встановлення в просторі між стелею і підвісною стелею забезпечуючи мінімального втручання в інтер’єр кімнати. Одному канальному кондиціонеру цілком під силу охопити до 10 дрібних приміщень, де необхідна холодопродуктивність по кожному приміщенню не перевищує 1,3 кВт.

Спліт-системи з внутрішніми блоками канального типу мають і недоліки. Окрім необхідності наявності підвісної стелі, така система не дозволяє регулювати температуру в кожному приміщенні індивідуально. Датчик температури встановлюється в пульті управління кондиціонером, і розмістити Ви його можете тільки в одній кімнаті. Відповідно, виставивши температуру в цій кімнаті нижчою, матимете температуру і в інших кімнатах нижче.

  • Канальні кондиціонери
  • Канальні кондиціонери
  • Канальні кондиціонери