• Стальні pадіатори та їх загальний опис

Стальні pадіатори

У загальних рисах конструкцію сталевого радіатора можна представити таким чином: два сталеві листи з відштампованими поглибленнями для циркуляції теплоносія, зварені між собою. Для збільшення тепловіддачі до тильної сторони панелі приварюється П-образні ребра-виступи, які підсилюють конвекцію повітря. Для виготовлення радіаторів застосовується низьковуглецева сталь із підвищеною корозійною стійкістю. Поверхню сталі знежирюють, фосфатують, покривають порошковою емаллю та сушать. Велика площа панелей та наявність оребрення в міжпанельних просторі забезпечує високий рівень тепловипромінювання, що підвищує комфортність опалення. Сталеві радіатори розраховані на тиск до 10 атмосфер

Встановлювати сталеві панельні радіатори у центральні системи опалення не рекомендується у зв'язку з тим, що у випадку гідравлічного удару (більше тиск 13 атмосфер) радіатор може роздутися до форми бочки або прорватися.

Працівниками компанії Євротерм-Тернопіль виділено переваги сталевих опалювальних радіаторів а саме : висока тепловіддача, невелика вага, великий вибір розмірів, сучасний привабливий дизайн, а також можливість вибору потужності. Особливістю сталевих радіаторів можна назвати доступну вартість і тривалий термін експлуатації (25 років). Серед недоліків цих приладів варто відзначити: схильність до корозії і непереносимість гідравлічних ударів.

Компанія Євротерм-Тернопіль, дотримуючись вимог клієнтів до радіаторів а також приймаючи до уваги відгуки користувачів вибрала серед великої кількості виробників стальних радіаторів одних із лідерів, а саме : THERMOQUEEN, KERMI і PURMO.

  • Стальні pадіатори
  • Стальні pадіатори
  • Стальні pадіатори