• Каналізаційні насоси та їх загальний опис

Каналізаційні насоси

Каналізаційні насоси - надійне обладнання, яке популярне у всьому світі завдяки своїм унікальним характеристикам. Висока якість і тривалий термін експлуатації, хороша продуктивність і низьке енергоспоживання, простота монтажу і зручність управління - ось основні переваги цього обладнання.

Фахівці компанії «Євротерм–Тернопіль» завжди готові запропонувати Вам обґрунтоване і найбільш раціональне технічне рішення по відводу каналізаційних стоків або забрудненої води з Вашого об’єкту на основі обладнання від світових лідерів галузі компаній Ebara, Wilo, та Grundfos.

Каналізаційні насоси за ступенем забрудненості води поділяються на дренажні насоси - для чистої і трохи забрудненої води, фекальні насоси - для стічних вод, вигрібних ям і фекалій

Дренажні насоси

Підвальні приміщення будь-якого будинку, багатоквартирного або приватного, гарантовано захищені від затоплень, якщо робота дренажного насоса налагоджена належним чином. Після гроз, проривів водопроводу, через засмічення дренажної системи нерідко саме підвальна частина будівлі виявляється затопленою. А це прямий шлях до розвитку антисанітарної обстановки в будинку і до прискорення руйнування фундаменту. Ліквідувати розлив води під силу дренажному насосу.

Дренажний насос застосовується для викачування великого об'єму води, де містяться механічні частки, також застосовується для осушення колодязя, підвалу, басейну, затопленої ділянки, будь-яких інших ємностей. Будь-який дренажний насос має порівняно слабкий напір, але високий показник швидкості перекачування рідини, що й відрізняє дренажний насос від іншого виду насосів.

Перевагами дренажних насосів є їх компактність (при бажанні можна переносити з місця на місце), тривалий термін експлуатації і відсутність необхідності в технічному обслуговуванні. Більшість таких насосів обладнані поплавковим вимикачем і можуть використовуватися для роботи в автоматичному режимі (тобто насос відключається до того, як він починає працювати "в суху").

Фекальні насоси

Фекальний насос - це незамінний помічник для відкачування фекальних відходів і стічних вод в приватному будинку і на підприємстві. Фекальні насоси мають невеликі габарити, зручні і прості в застосуванні й обслуговуванні. Фекальні насоси крім фекальних мас також впевнено відкачують брудну воду і неагресивні рідини, а також ґрунтові та поверхневі води, що містять мул і осад. Фекальні насоси можуть застосовуватися для осушення зливних колодязів, басейнів і підвалів. У деяких випадках насос для фекалій комплектується спеціальним тросом, за допомогою якого насос фекальний надійно фіксується на необхідній висоті.

  • Каналізаційні насоси
  • Каналізаційні насоси
  • Каналізаційні насоси