• Глибиннi насоси  та їх загальний опис

Глибиннi насоси

Компанія «Євротерм–Тернопіль» пропонує широкий асортимент глибинних насосів Провідних світових виробників таких як Ebara, Watomo, Wilo, та Grundfos.

Широкий асортимент продукції дозволяє підібрати насоси та насосні станції для приватних будинків, навчальних закладів, виробничих цехів, адміністративних будівель і навіть квартир.

Глибинні насоси успішно використовуються для перекачування чистої води в побуті та сільському господарстві, автоматизованої подачі води з свердловин, колодязів, копанок, для будь-яких видів поливу присадибних територій, поливу саду та городу.

Глибинні насоси мають унікальну конструкцію. Двигун знаходиться внизу, насосна частина вгорі, забір води - в середині. Така конструкція дозволяє здійснювати ефективне охолодження двигуна, так як двигун глибинного насоса знаходиться в дуже жорстких умовах експлуатації. Двигун глибинного насоса охолоджується потоком води між насосом і стінкою свердловини.

У технічних умовах експлуатації будь-якого двигуна для глибинного насоса є параметр, котрий це регламентує - максимальний діаметр свердловини, в яку можна встановлювати даний насос, або мінімальна швидкість руху води вздовж двигуна. Якщо свердловина не відповідає умовам експлуатації насоса, його попередньо закріплюють в обсадній трубі, необхідного діаметра і потім разом з цією трубою опускають в свердловину. Таким же способом насоси для свердловин можна встановлювати в колодязі, відкриті водойми.

Досвідчені фахівці компанії «Євротерм–Тернопіль» завжди готові якісно провести монтаж та комплексне технічне обслуговування глибинних насосів. З нами Ви завжди можете бути впевнені у надійному водопостачанні Вашого об’єкту.

  • Глибинні насоси
  • Глибинні насоси
  • Глибинні насоси