• Пiролiзнi котли та їх загальний опис

Пiролiзнi котли

Газогенераторний, або піролізний котел – це твердопаливний котел, в основі якого лежить принцип піролізного спалювання. Суть процессу полягає в тому, що під дією високої температури та в умовах недостачі кисню, суха деревина розкладається на летючу частину – так званий піролізний газ, та твердий залишок – деревне вугілля. Піроліз деревини відбувається при температурі 1100°С. Причому цей процесс екзотермічний, тобто проходить з виділенням тепла. Саме за рахунок цього покращується прогрів та підсушування палива в котлі, а також підігрівається повітря що потрапляє в зону горіння. Змішування піролізного газу з киснем при високій температурі спричиняє горіння газу, в результаті чого отримується теплова енергія. При цьому слід відмітити, що піролізний газ під час згоранняв ступає в реакцію з активним вуглецем, в результаті чого димові гази на виході практично не містять шкідливих домішок. Практично всі викиди – це вуглекислий газ та водяна пара. І навіть вуглекислого газу піролізний котел викине в атмосферу до трьох разів менше, ніж інший котел на твердому паливі.

Піролізні котли складаються з двох камер, що розташовані одна над одною.Верхня камера являє собою бункер для палива, куди закладаються дрова, і саме тут відбувається їх горіння, в результаті якого виділяється «деревний газ». Завдяки цьому процесу, в камері відбувається попереднє підсушування дров, а також підігрів повітря, яке потрапляє в камеру згорання. Нижня камера піролізного котла є одночасно камерою згорання та зольником. Тут відбувається процесс спалювання газів та залишається відпрацьований попіл. Між цими двома камерами знаходиться спеціальна газифікуюча форсунка. Регулювання потужно стіпіролізного котла відбувається шляхом регулювання наддуву вторинного повітря.

Піролізні котли значно ефективніші за традиційні твердопаливні завдяки точнішій регуляції роботи порівняно з твердопаливними котлами традиційного спалювання. В процесі піролізного спалюванне не утворюється сажа, а кількість попелу – мінімальна, тому котел не так часто потребує чистки. Повітря, що поступає в зону горіння попередньо підігріте, що робить спалювання економічнішим, та збільшує час роботи котла на одному завантаженні.

Компанія «Євротерм-Тернопіль» пропонує своїм клієнтам піролізні котли найвищої якості від провідних європейських виробників – Atmos(Чехія) (одним з небагатьох виробників , що виготовляють опалювальні прилади за стандартом ЄВРО-3, установка яких у країнах Євросоюзу заохочується спеціальним законом за їх економічність та екологічну безпеку) та Viessmann (Німеччина) (один з провідних світових лідерів в галузі теплотехніки). Наші інженери запропонують найбільш економічне рішення на базі твердопаливного піролізного котла для Вашого об’єкту, щоб Ви отримували максимальний комфорт при мінімальних витратах.

  • Пiролiзнi котли
  • Пiролiзнi котли
  • Пiролiзнi котли