• Стальнi  котли  та їх загальний опис

Стальнi котли

Незважаючи на те, що саме газ і електроенергія вважаються найсучаснішими видами палива, вони постійно ростуть в ціні тому, їх можна без проблем замінити на альтернативне опалення, яке, до речі, з давніх часів використовувалися нашими предками.

Найбільш ефективне опалення Вашої оселі без газу можна організувати за допомогою твердопаливних котлів. Опалення приватного будинку дровами як і раніше користується великим попитом, особливо в регіонах, де відсутня можливість доступного підключення до магістрального газопроводу.

Компанія «Євротерм–Тернопіль»завжди йде в ногу з часом і старається задовольнити потреби кожного клієнта і пропонує Вашій увазі стальні твердопаливні котли провідних європейських та українських виробників.

Провідні виробники твердопаливних котлів постійно розробляють і застосовують у власних котлах ряд передових технологій, покликаних забезпечити високу ефективність, надійність, безпеку, а також простоту експлуатації обладнання. Завдяки конструкції сучасних котлів максимально можлива кількість тепла передається до теплоносія, а високоефективна термоізоляція усуває тепловтрати. У багатьох твердопаливних котлах передбачений захист від перегріву, який забезпечується наявністю охолоджуючого контуру.

«Євротерм–Тернопіль»пропонує твердопаливні котли компаній Viessmann(Німеччина), Atmos (Чехія), Drewmet (Польща), Candle (Литва), а також з провідними вітчизняними брендами: Swag, Тивер, Огонек.

Фахівці компанії «Євротерм–Тернопіль»завжди допоможуть Вам у підборі необхідного теплотехнічного обладнання, нададуть необхідні технічні консультації, забезпечать монтаж та сервісне обслуговування встановленого обладнання. З нами Ви можете бути впевнені, що у Вашій домівці завжди буде тепло.