• Традицiйнi котли  та їх загальний опис

Традицiйнi котли

На сьогоднішній день в Україні газифіковано близько 85% всіх населених пунктів. Таким чином газ є одним з найдоступніших видів палива. Газові котли найпопулярніший клас опалювальних котлів, завдяки своїм компактним габаритам, зручності установки і обслуговування, а також прийнятній ціні та функціональній довершеності.

Компанія «Євротерм–Тернопіль» пропонує на ваш вибір традиційні газові котли провідних європейських виробників Viessmann, Vaillant, Protherm, Saunier Duval, Ariston.

Газові підлогові котли, виготовлені з високоякісного чавуну або міцної сталі, служать для подачі опалення та гарячої води. Вони підходять для опалення приватних будинків, дач, і різних виробничих приміщень. Більшість моделей мають кілька режимів роботи, що дозволяє використовувати їх максимально вигідно. Більшість моделей оснащені екранами, що дозволяють контролювати весь процес роботи і отримувати достовірну інформацію про стан котла в будь-який момент.

Газові настінні котли можуть бути одноконтурними і двоконтурними. Кожен з них являє собою потужний опалювальний прилад. Одноконтурні котли призначенні для обігріву приміщення, а двухконтурні для обігріву приміщення та швидкого нагріву води проте для цього необхідно спеціальний накопичувальний бойлер. Дане обладнання - ідеальний варіант для квартири, приватного будинку, дачі або літньої прибудови.

Продукція марки Protherm представлена великим асортиментом газових котлів. Високі показники ефективності роботи дозволяють значно знизити витрати на опалення приміщень. Принцип роботи, конструкція і монтаж продукції Protherm дуже прості, що робить її легкою в обслуговуванні і незамінною для економії Ваших коштів і часу.

Дослідження, розробка нових технологій і впровадження в модельний ряд принципових новинок залишаються в списку пріоритетів компанії Saunier Duval. Низка відкриттів назавжди закарбувала назву компанії в списку найбільш передових, прогресивних та інноваційних підприємств у галузі.

Компанія Viessmann має цілий ряд першокласних рішень і розробок, які роблять її технологічним лідером у своїй галузі. Висока якість продукції Viessmann забезпечується завдяки використанню найсучасніших конструкційних принципів у поєднанні з новітніми матеріалами.

Широкий асортимент продукції Vaillant - настінні й підлогові газові опалювальні котли, задовольняють будь-які побажання клієнтів. Апарати Vaillant придатні як для нового будівництва, так і для модернізації опалювальних систем: для квартир, котеджів, невеликих будівель службового призначення, а також для організації систем поквартирного опалення житлових будівель.

Ariston бренд, що об’єднує минуле і майбутнє, представляє Вам нове покоління продуктів, що пропонують набагато більше, ніж просто впевненість в бездоганному результаті. Продукти Ariston ергономічні, безшумні, безпечні і легкі в експлуатації, а значить, забезпечують Вам і Вашій родині ідеальний комфорт. Різноманітність ліній дизайну Ariston допоможе Вам вибрати котел, який найбільш гармонійно впишеться в Вашу оселю і підкреслить її стиль.