• Електричнi котли  та їх загальний опис

Електричнi котли

При проектуванні та встановленні систем опалення важливим критерієм для працівників компанії «Євротерм–Тернопіль» є можливість запропонувати багато різноманітних варіантів теплопостачання. Тому пропонуємо Вашій увазі електричні котли європейських виробників Proterm (Словачина) і Kospel (Польща).

«Євротерм–Тернопіль» пропонує електрокотли для опалення квартири, приватного будинку, дач та промислових підприємств. Наше підприємство не тільки продає обладнання, але і здійснює весь комплекс послуг, виконує установку і пускову наладку електричного котла, а також бере на себе подальше сервісне обслуговування. Ми намагаємося максимально піклуваться про наших клієнтів і робимо все можливе, щоб клієнти залишилися задоволені тим, що звернулися саме в нашу компанію.

Сучасні електричні котли мають ступінчастим рівнем потужності, що забезпечує високу економію електроенергії при експлуатації. Котли даного типу володіють найвищим рівнем ККД - 99%.

Електричні котли забезпечують найвищу ступінь екологічності завдяки відсутності викидів продуктів згоряння. Важливий аспект, так як для експлуатації електричних агрегатів немає необхідності в додатковому приміщенні і установки димоходів камінного чи коаксіального типу, що дозволяє заощадити на площі і монтажі димоходу, особливо актуально для об'єктів торгівлі.

Електричні котли Protherm мають систему автоматичного регулювання, яка забезпечує ступеневе підключення електронагрівачів і захищає котел від перегріву. Підключення котлів до мереж електричного живлення здійснюється за трифазною схемою, але є модифікації, які мають можливість підключення до мережі 220 В.Настінні електричні одноконтурні котли Protherm мають вісім модифікацій - залежно від потужності: від 6 до 28 кВт. Можуть використовуватися як індивідуальним чином, так і включатися в каскад або працювати з додатковим обладнанням.

Для забезпечення безпеки роботи електричні котли Kospel містять вимірювальні датчики - манометр, датчик протоку, а термоелектричні нагрівачі підключаються до джерела напруги через безконтактну систему комутації. Електричні котли мають сучасний дизайн, а компактні розміри дозволяють встановлювати їх в приміщеннях з обмеженим вільним місцем.

  • Електричні котли
  • Електричні котли
  • Електричні котли