Купіть фільтр- отримайте безкоштовний монтаж. Акція діє до 31 березня 2016 року

18.12.2015

Принцип роботи фільтра заснований на механізмі зворотного осмосу. На сьогодні це найбільш досконалий спосіб очищення води.
Конструкція фільтра складається з двох основних частин: трехступенчатого префільтр і високоякісної зворотноосмотичної мембрани.
До складу префільтр входять три картриджа: механічний, вугільний і комбінований.
Механічний картридж складається з пористого поліпропіленового матеріалу і призначений для очищення води від механічних домішок (іржі, мулу, піску та інших зважених часток).
Вугільний картридж містить оброблене сріблом активоване вугілля з шкаралупи кокосового горіха. Видаляє хлор, хлорорганічні сполуки, важкі метали.
Комбінований поліпропіленових-вугільний картридж. Доочищается воду після перших двох картриджів, затримуючи частинки розміром більше 5 мкм. Продовжує термін служби зворотноосмотичної мембрани.
Мембранний елемент. Полімерна напівпроникна мембрана пропускає тільки молекули води і кисню, затримуючи до 99% всіх домішок, у тому числі віруси і бактерії. Забруднення змиваються в каналізацію, очищена вода накопичується в спеціальному герметичному баці. Навіть при відключенні води у Вас завжди буде запас чистої води.
Посткарбон - картридж з висококласного активованого вугілля з шкаралупи кокосового горіха кооректірует смак і запах очищеної води, надаючи їй вишуканий трохи солодкуватий присмак.
У комплект фільтра входить накопичувальний бак об'ємом 8 л.

Купіть фільтр- отримайте безкоштовний монтаж. Акція діє до 31 березня 2016 року

Інші акційні пропозиції